راهکارهای پیشرفته نظارت تصویری

راهکارهای پیشرفته نظارت تصویری

امروزه در همه دنیا و بالاخص در کشور ما سیستم های نظارت تصویری جز لاینفک مراکز مهم و یا بهتر است بگویم کلیه مراکز شده است. توجه به این نیاز  با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دانش بشری محسوس تر شده است.

با توجه به پیشرفت دانش و تهدید بیگانگان و دشمنان نسبت به مراکز حساس کشور عزیزمان، توسعه بومی سیستم های نظارت تصویری امری مهم می باشد.

دانشمندان جوان شرکت پویش رایان تصویر(odin) همواره در صدد توسعه و بومی سازی جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در خصوص سیستم های نظارت تصویری پیشرفته هستند. توسعه این سیستم ها به معنی هوشمند سازی تمام و کمال و بومی سازی به معنی بهبود تکنولوژی با توجه به نیاز کشور و همچنین نیاز مراکز حساس می باشد.

هوشمند سازی چیست و چگونه محقق می شود؟

هوشمند سازی یعنی تغییر تصور به واقعیت، یعنی استفاده دقیق و مهندسی از داده های بدست آمده در جهت بهبود کارایی. همچنین می توان از منظر دیگر بیان کرد هوشمند سازی یعنی کاهش خطاهای انسانی و سعی بر قضاوت درست قانون ها. در ادامه این موضوع را در صنایع و کاربردهای مختلف شرح می دهیم.

ادارات و بانک ها: حراست و مراقبت مکان ها از هجوم خارجی و داخلی و تصمیم گیری های سطح پایین جهت همکاری با واحدهای حراست امکان پذیر می شود. مانند تشخیص و شناسایی صورت در درب های ورودی, عدم ورود به مجموعه در ساعات غیرکاری و عدم نفوذ به مکان های حفاظت شده. همچنین همکاری با سایر ارگان ها جهت تشخیص و شناسایی مضنون احتمالی امکان پذیر می باشد.

مراکز تجاری و فروشگاه ها: در اینگونه از مراکز با توجه به حساسیت آن ها می توان ترکیبی از موارد هوشمند و پایه را انتخاب و استفاده نمود.

شرکت پویش رایان تصویر(odin) مفتخر است علاوه بر تولید محصولات هوشمند و حرفه ای سطح بالا، طراحی و مشاوره مورد نیاز مشتری را انجام دهد و با توجه به قابلیت و توانمندی سفارشی سازی محصولات را طبق نیاز مشتری تولید و تنظیم نماید.

مدل های professional تولید شده از قابلیت های زیادی  برخوردار می باشند که بسته به مدل آنها می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

  • برداشت تصویری دقیق و صحیح از صحنه مورد نظر
  • توانایی برداشت تصویر در شرایط نوری سخت و دشوار (محیط تاریک یا پر نور)
  • توانایی برداشت تصویر در شرایط آب و هوایی نامناسب
  • دارای آخرین تکنولوژی مهندسان بخش R&D و توسعه روز افزون آنها
  • استفاده از قطعات صنعتی در اینگونه محصولات
  • دارای قابلیت هوشمند Video analytic