راهکارهای اقتصادی نظارت تصویری

راهکارهای اقتصادی نظارت تصویری

در برخی از مکان ها و یا پروژه ها به دلیل حساسیت کم آن ناحیه و یا ملاحظات اقتصادی نیاز به استفاده از سیستم های حرفه ای هوشمند وجود ندارد، حال سوال اینگونه مطرح می شود که چه سیستم هایی با چه ویژگی هایی مناسب در این موقعیت می باشند؟

مسلما همه ما با پروژه هایی رو به رو شده ایم که انتظارات پایه ای  از یک سیستم نظارتی داریم. از جمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. برداشت تصویر با کیفیت مناسب
  2. ذخیره سازی تصویر و باز پخش آن
  3.  کاربری آسان و در دسترس

محققان تحقیق و توسعه odin با استفاده از ویژگی های پایه سیستم های پیشرفته و  همچنین انتظارات اساسی از یک سیستم نظارت تصویری با هدف هزینه های مقرون به صرفه موفق به طراحی و تولید سیستم هایی با نام اقتصادی نمودند. این محصولات علاوه بر دارا بودن امکانات پایه از طول عمر مناسب نیز برخوردار می باشند. پر واضح است مانند دیگر محصولات دارای امنیت اطلاعات بالا که از جمله مهم ترین ویژگی سیستم های نظارتی و امنیتی می باشد. تعدادی از ویژگی های مهم و ضروری سیستم های هوشمند و professional  را سیستم هایی با نام اقتصادی ECO جمع و به بازار عرضه نمودند. این محصولات حداقل نیازهای یک سیستم امنیتی را دارا می باشند و دارای طول عمری مناسب این گونه از سیستم ها نیز می باشد.

مشتریان می توانند جهت بهبود اقتصادی پروژه تعدادی از المان های مورد نیاز را بسته به حساسیت محل قرارگیری از اینگونه محصولات انتخاب نمایند. توجه به این نکته ضروری می باشد که از کیفیت قطعات و المان های استفاده شده در اینگونه محصولات هیچ کاستی انجام نشده و در بالاترین کیفیت تولید شده اند.

کارشناسان متخصص odin، همواره جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات فنی آماده به خدمت می باشند.